All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sharp Projeksiyon Adaptörleri : Herkesin evlerinde bulunan teknolojik aletler insan sağlığına büyük tehditler oluşturmakta. Bu tehditlerden birkaçı, sosyal medya bağımlılığı, aşırı telefon kullanımı ve hepimizi etkileyen radyasyon oranlarıdır. Ortalama bir odada 2 insan uyuduğunu var sayarsak eğer ve her kişide birer telefon olduğunu düşünürsek bu rakamlar çok yüksek seviyelere erişebilir.

Bazı çözüm yöntemleri arasında bulunan evin içine kaktüs alma fikri ise çok değişik bir işlem olmakla beraber, kaktüslerin gerçekten radyasyonu emdiği bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır. Kaktüslerin dikenleri havadaki elektriklenmeyi kendisine çekerek saksısı ne kadar büyükse o kadar radyasyon emme kapasitesine sahiptir.

Bunun sebebi ise bitkinin emdiği radyo enerjiyi direkt olarak topraklamasıdır. Zaten toprak üzerinde olan bu bitkiler kaktüsün dışında beyaz ve pembe kuvars kristali ile radyasyon emme özelliği bulunan telefon kılıflarının da kullanımı arttı. Kaktüs, İngiliz sarmaşığı, leylak ve benjaminin ortamı radyasyondan arındıran bitkilerdir. Bu bitkilerin çoğu ülkemizde bulunurken, bazıları bulunmamakla beraber tohumları yurt dışından getirtilerek, ekildikten sonraki işlemleri sırasında çıkan bitkileri evlerinizin her bir köşesine yayarak tutmak olacaktır.

Telefonlarda kullanılan sar değerleri de bir çeşit radyasyon türü olup, insan sağlığına zarar vermemesi için Avrupa ve dünya standartlarında üretilmediğinde, erkek ve kadın fark etmeksizin, erkeklerde sperm sayısını azaltabilir ya da tamamen yok ederek kısırlığı başlatabilir. Kadınlarda ise doğurganlığı azaltarak sağlık sıkıntılarına yol açabilir. Bu yüzden telefon alırken bu değerlere dikkat etmeli, olduğu fiyatlardan düşük fiyatlara satılan telefonlara şüpheli yaklaşmalıyız.

Günümüzde artan dolandırıcılık yöntemleriyle binlerce insana sar değeri yüksek olan telefonlar piyasada dolaşmaktadır. Bizler Sharp olarak Sharp projeksiyon adaptörleri üretimimizde radyasyon algısına dikkat çekerek daha az radyo sinyaller yayan Sharp projeksiyon adaptörleri üretmeye çalışıyoruz. İnsan sağlığını düşünen Sharp şirketinin yeni geliştirmiş olduğu Sharp projeksiyon adaptörleri ilk lansmandan sonra çıkış yapıcak.

Telefonlar için de adaptörler üreten Sharp projeksiyon adaptörleri birimimiz, radyoloji sınıfında uzman arkadaşlarla çalışıyor bu sayede kullanıcıların ilgisini üstümüze çekiyoruz. Televizyon uydu alıcılarında bile kullanılabilen Sharp projeksiyon adaptörleri her türlü ürününüzle uyumluluk sağlayarak voltaj aralıklarını ilgilendiğiniz ürüne göre değiştirebiliyorsunuz.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.