All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sharp Projeksiyon Perdeleri : Perde, genellikle kumaştan üretilen ve dikey vaziyette pencerelerin üstüne asılan, görüntü engelleyici eşyaya denir. Pencere perdeleri genellikle iç mekânın dışarıdan görülmemesi ya da ışığın odadaki dengesini belirlemek için kullanılır. Teknoloji ilerledikçe perdelerin de üretilme teknolojileri değişmekte. Mouseların altlığında bile kullanılan kumaşların dikiş sayısı çok sık dikildiği için kullandığımız farelerin çok iyi kaymasını sağlayan yapıya kavuşuyor.

Projeksiyonların da hayatımıza girmesiyle bozuk duvarlarda kullanılamayan projeksiyonlar yamuk görüntü verdiği için perdeye ihtiyaç duymaktadır. Bu bağlamda herkesin yardımına koşan Sharp projeksiyon perdeleri üretimini yapan Sharp şirketimiz ile beraber sizler için güzel görüntüler yansıtacak perdelerin imalatını yapmaktayız. Çabuk yıpranan ve eskiyen yapıya sahip projeksiyon perdeleri artık Sharp projeksiyon perdeleri ile tarihe karışıyor. Çünkü ürettiğimiz yeni teknoloji sayesinde Sharp projeksiyon perdeleri ürününün yıpranma sürecini minimum seviyeye indirerek kullanıcılar için en iyi fiyat performans ürününü ortaya koymak için uğraş veriyoruz.

İsteyenlerin tercihine göre renk değişimi seçeneğini sunmakla beraber bu Sharp projeksiyon perdeleri üzerinde oynamalar yapmanızı sağlayacak yeni aparatları yerleştirdik. Bu bilgilere ürünümüzü satın aldıktan sonra ürün içerisinde yer alan kullanıcı kılavuzuna göz atmanızı öneririz. Artık telefonlarda bile yer verilen projeksiyon teknolojisine tasarım açısından kötü bakılmamakla beraber bu ürünlerin de Sharp projeksiyon perdeleri üzerinde kullanılabileceğini belirtmekte fayda var.

Boyut olarak istediğiniz boyutlara göre özel üretimlerde yapmaktayız. Aldığınız ürünlerin hatalı çıkması dahilinde ise değişimlerini sağlıyoruz. Bu durumlarda garanti süresi bitmiş veya kullanıcı yanlışına dayalı yırtılmış, hırpalanmış, zarar görmüş ya da üstüne içecek dökülmüş ürünlerde maalesef değişim sağlayamıyoruz.

Osmanlı kültüründe de arkadan gölge aydınlatması olarak kullanılan Karagöz dediğimiz minyatür tiyatro, tasvir olarak adlandırılan insan hayvan veya eşya şekillerinin çubuklar yardımı ile oynatılarak arkadan verilen beyaz ışık sayesinde beyaz perde üzerine yansıtılması temeline dayanan gölge oyununun adıdır. Hacıvat ve Karagöz zamanının en güzel komedyaya sahip ürünlerden bir tanesiydi. Bu zamanlara göre bu olay çok yenilikçi olmakla beraber halkın sevgisini kazanmıştı. Her akşam gösterileri olan Hacıvat ve Karagöz halk tarafından bir kere bile kaçırılmayarak merakla izleniyordu.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.