All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sharp Müşteri Hizmetleri

Alexandre Graham Bell adlı bilim insanının yapmış olduğu icat günümüzde halen çoğu kişi tarafından kullanılmakta. İki bin on yedi yılındakini yüz milyon insan hayatlarında, İlk defa mobil cihazına kavuşmuş ve böyle cep telefonu olan insan satısı beş milyar yüz milyon olmuştur. Bu bağlamda sosyal medya kullanımı devam ederek her ülkeden ortalama bir milyon yeni kullanıcı önde gelen sosyal medya platformlarını kullanarak harekete geçmiştir. Sosyal medyayı mobil cihazlardan aktif olarak kullanan kişi sayısı üç milyara yakındır.  Türkiye’deki nüfusun yüzde yetmiş üçünün kullanmakta olduğu telefonların kameraları günümüzde icat edildiği için güzel fotoğraflar çekmekle beraber sizlerin çektiğiniz fotoğrafları internette paylaşabilmenize olanak kılan en büyük sosyal medya platformu Instagram’dır.

Ses kalitesinin bile operatörler tarafından yükseltiliyor. Cihazlarda kullanılan mikrofon kaliteleri gün geçtikçe artarak rağbet görmesine neden oluyor. Bu sesin ise mikrofonlar tarafından olarak kaydedilmesinin ardından bilgiler radyo sinyalleri olarak işlenerek baz istasyonlarıyla iletişim kuruluyor, ardından karşıdaki kişiye telefonumuzun sinyal kalitesi ne kadar iyiyse ona göre bir kalitede göndermiş oluyoruz. Normal hava şartlarında dünya üzerinde sesin yaklaşık yayılma hızı üç yüz kırk üç metre bölü saniye olan ses, eğer yeterince yüksek bağırabilseydik bu oranlar, bin iki yüz otuz beş kilometre bölü saat oranlarına çıkabilirdi. Bazen bizim duyamayacağımız sesleri üreten hayvanlara balinalar ve yarasalar örnek gösterilebilir. Bir zamanlar araştırmacılar deniz üzerinde araştırma yapılırken bir ses duymuşlardır.

Bu normalde on beş ila yirmi beş hertz arasında olurken bu balinanın ki elli iki hertzmiş. İlk önce bu balinanın sağır olduğunu düşünen okyanus bilimciler bu sebebin yalnızlığı yüzünden çıktığını anladılar. Diğer balinalar bu sesleri duyamadıkları için hiçbir zaman cevap veremediler. Bizler ise Sharp müşteri hizmetleri olarak sizleri yalnız hissettirmemek adına iletişim cihazları açısından kaliteli mallar kullanıyoruz. Sharp müşteri hizmetleri, müşterileri tarafından iyi anlaşılmak istediğini bildiği için, son derece sessiz bir o kadar hızlı bilgisayar ekipmanlarıyla işlerine devam ediyor. Herhangi bir sıkıntınız olduğunda arayabileceğiniz Sharp müşteri hizmetleri numaramız sitemizin iletişim bölümünde yer almaktadır. Bir sıkıntınız olduğunda Sharp müşteri hizmetleri telefon numaramızı aramaktan çekinmeyin. Biliyoruz ki siz olmasaydınız ne Sharp ne de Sharp müşteri hizmetleri var olacaktı.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.