All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sharp Projeksiyon Satış

Sharp Projeksiyon Satış : Çoğumuz zabıtaların sokakta bireyler satan satıcıların eşyalarını topladıklarını canlı canlı görmüşüzdür. Bazılarımız bu insanlara acısak ta, gerçeğin ne olduğunu bilen insanlar acımıyorlar. Bu satış yapan seyyar satıcılar, devletten vergi kaçırarak haksız kazanç sağlıyor, insanların emeğine göz dikiyorlar. Keşke öyle yapmayarak normal insanlar gibi dükkanını açıp vergisini vererek çalıştırmış olsalar, ne zabıtalar bu işlemleri yapmış olacak ne de satıcı, elindeki mallardan olmamış olurdu. Öyle ki herkes sokağa çıkıp bir şeyler satmaya kalksaydı ülkenin hali çoktan harap olurdu. Zabıtalar ise bu tarz satıcıların gözünün yaşına bakmamakla beraber, çoğu halkın bilmediği bir doğruyu bildikleri için devletin bekasını düşünerek bu insanları cezalandırıyorlar.

Günümüzde aynı taktiği uygulayan bazı internet satıcıları, bir Çin alışveriş sitesinden aldıkları ürünleri çok daha pahalı fiyata satarak geçimlerini sağlamaya çalışıyorlar. Neyse ki devletimiz bu tür sıkıntıları direk saptayarak daha önce bu işlemleri yapanları kanun ve yasalara göre cezalandırırken, aynı zamanda yurt dışından gelen, vergi ödenmemiş ürünlere de gümrük vergisi, düşük fiyatlı ürünlerde de zorunlu hale getirildi. Çin’in ise Türkiye hakkında güzel fikirleri var. Son dönemde Türkiye’de çalışmalar yapacaklarını söyleyen ünlü alışveriş şirketi AliExpress’in CEO’su, bu ülkeye de tam hizmet vereceğini açıkladı. Diğer ülkelerle aramız bozuk olduğu için Çin’den beklentileri yüksek olan Türk milleti, bu olay sayesinde daha mutlu. Bizler Sharp projeksiyon satış komitesi olarak satış stratejilerimizi ise tamamen yasal kurallara göre yapmaktayız.

Sharp projeksiyon satış departmanımız olarak sizlerin ürünler hakkında daha iyi bilgilenmenizi sağlamak amaçlı her yere ürünlerimiz hakkında enformasyonlar giriyoruz. Sharp projeksiyon satış birimimiz her türlü ürünü satmakla beraber, bunların içine projeksiyon kabloları, kumandalar ve perdeler örnek verilebilir. Sharp projeksiyon satış ekibimiz ise dünyadaki her insan için farklı ürünler tasarlayarak bunları pazarlamak olacaktır. Bunu yaparken dünyanın da takip etmekte olduğu teknolojiyi iyi izleyerek, bu bağlamda daha elverişli ve donatımlı ürünler tasarlamak birinci amacımızdır. Sharp projeksiyon satış, olarak sadece projeksiyonlar satmıyor, bilgisayarlarınız için çevre birimleri de satarak kalitemizi ve tarzımızı ortaya koymanın sevincini yaşıyoruz.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.