All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sharp Projeksiyon Lamba Değişimi

Sharp Projeksiyon Lamba Değişimi : Projeksiyonların artık bir ömrünün olmamasını bekleyen halk biraz hayal kuruyor olmalı. Çünkü bu dünyada her şeyin bir ömrünün olduğu gibi bu arkadaşlarımızın da bir ömrü var. Evlerde okullarda ve sinemalarda çok fazla kullanılan projektörler aşırı ısıya dayanıklı olmadıkları için fanlarında çıkan bir arızada ya da dar alanlarda çalıştıklarında rutubetli veya nemli ıslak alanlarda işlem gördüklerinde arıza verme olasılığı yüksek cihazlar olarak karşımıza çıkıyorlar. Bazı sıkıntıları ise sürekli kendi kendini kapatması ve görüntüde dalgalanmalar oluyor. Bize gelen en yüksek şikâyet oranları ise Sharp projeksiyon lamba değişimi üzerine oldu. En çok arıza yapan elemanının bu olmasının nedeni ise, bu lambanın iyi soğutulamaması yönünde.

Ne kadar az bir oranda olsa yüzde iki hata payı ile sattığımız ürünlerin bazılarında da direk arızalı çıkan lambalar olabiliyor. Bu bağlamda bütün Sharp projeksiyon lamba değişimi yapan ekibimiz, sizlerin memnuniyeti adına büyük işler başarmak için gece gündüz demeden çalışıyor, emek veriyorlar. Sharp projeksiyon lamba değişimi içerisinde kullanılan araç gereçlerin bazıları, bir ufak tornavida seti, şarjlı matkap, pense, karga burun ve elektronik aksamının doğru çalışıp çalışmadığına bakan özel bir elektronik alet. Bu alet sayesinde daha Sharp projeksiyon lamba değişimi yapılmadan aletin düzgün çalışıp çalışmadığına bakılıyor, ona göre hareket ediyoruz. Bakım işlerini de üstlenen servis ekibimiz sayesinde sizlerden almış olduğumuz çok fonksiyonlu projektörlerin bakımını itina ile yaparak daha iyi bir hizmet sunmak adına sizlere daha güzel bir optik lens yapmanın sözünü veriyoruz.

Sharp projeksiyon lamba değişimi yaparken optik lenslerinizin de temizliğine önem göstererek, görüntülerinizde çıkan ufak toz parçacıklarından arındırıyoruz. Cihazlarımızın içinde bulunan LED lambalar ise diğer lambalardan daha uzun ömürlü olmakla beraber daha düşük ışık seviyelerinde daha yüksek kaliteyi sunuyor. Ortalama ömür saati yirmi beş bin ila otuz bin saat arasında değişen lambalarımız, sizlerin isteği doğrultusunda değişim üzerine takılıyor, bu sayede geri almış olduğunuz cihazları daha uzun kullanmanın keyfini yaşıyorsunuz. Vermiş olduğunuz feedbacklerle bizlere daha iyi bir kapı açan siz müşterilerimize ne kadar çok teşekkür etsek az.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.