All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sharp Projeksiyon Servisi

Sharp Projeksiyon Servisi : Daha önce bir aygıt alıp da bozulmamış olmasının imkânı yoktur. Bu aygıtların can sıkan yanlarından biri olan sürekli bozulmaları insanın içini sıkıyor. Firmaların bunu sizlerin tekrar ürünlerine koşmanız için yaptığını söylesek inanır mıydınız? Sağlığımız açısından da durum pek te değişik değil. Doktora gideriz ve ya nezleyizdir, yada üşütmüşüzdür. Bizlere verdiği antibiyotik yada psödoefedrin bazlı grip hapları evet bizleri tedavi etmede büyük rol oynarlar fakat, uzun süreli kullanımlarda ise insanlara daha çok zarar veren bu ilaçları, gerekmedikçe kullanmayıp daha çok doğal yöntemlere mesela nane limona başvurmamız bizim için en doğru karar olacaktır. Ortada bir iltihap olmadığı sürece ya da yapılan muayeneler sonucu eğer sizlere antibiyotik verilmemişse kafamıza göre içmememiz gerekir.

Bu tarz ilaçları kafamıza göre içtiğimizde, vücudumuzda mikrop olmasa bile içtiğimiz için vücut bu antibiyotik bileşenine karşı bir bağışıklık kazanır ve ne zaman bir daha hasta olsanız, bu hapı içtiğinizde fayda göstermesi ya çok uzun sürer ya da hiç fayda etmeyerek hasta bir şekilde yaşamınıza devam edersiniz. Planlı eskitme dediğimiz bu olay ise kullandığımız tüm elektronik aletlerin ömürlerinin bilinçli olarak kısaltılarak daha çok satılmasını esas alan bir yöntemdir. Örnek olarak iki bin on altıda aldığımız bir telefonun güncelleme desteği şirket tarafından bitiriliyor ve yazılımsal olarak yavaşlatılarak sizi bir üst model almak için zorluyor.

Kendi firmamız olan Sharp projeksiyon servisi birimimiz olarak bu tarz uygulamalara karşı çıktığımızı belirtiyoruz. Ne kadar fazla ürün satsak o kadar iyi anlayışımız hala devam etmekte fakat kullanıcı dostu olan Sharp projeksiyon servisi ekibimiz sayesinde bu olaylar artık tarih oluyor, yerine sizlerin canını sıkan olayların çözülmesine odaklı çalışıyoruz. Sharp projeksiyon servisi çalışma saatlerimiz günden güne değişmekle beraber bizlere ulaşmanız durumunda tüm aygıt ve makinelerinizin tamiratını itina ile yaparak gerisingeriye sizlere ulaştırıyoruz. Sharp projeksiyon servisi olarak her ürünün tamiratını yapmakla beraber bizlerden satın almış olduğunuz projeksiyon perdeleri dahil bütün ürünlerde geçerli avantajları takip etmeyi sakın unutmayın. Sharp projeksiyon servisi her zaman ki gibi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.