All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sharp Projeksiyon Servis

Sharp Projeksiyon Servis : Hayatımızda susuz bir yaşam olamayacağını söyleyen uzmanlar, dünyanın dörtte üçünün su olduğunu söylüyorlar. Peki bu kadar çok su varken bu susuzluk telaşı niye? Yaşadığımız bu büyük ve dört tarafı denizlerle kaplı gezegen üstünde bulunan toplam sıvının sadece yüzde üçünün tatlı ve içilebilir su olduğunu söyleyen uzmanlar sizleri aynı zamanda su israfı yapmamanız için uyarıyorlar. Tuzlu suyun arıtımı ise çok meşakkatli olduğu için yapılan suyun maliyeti cep yakar cinsten oluyor. Bu yüzden evlerimize kadar su getiren firmalara ne kadar teşekkürler etsek az olur doğrusu. Bu su depolayıp bizlerin kapısına kadar gelen şirketler sayesinde dağlardan gelen taze ve berrak suları içebiliyor, hayatımıza devam edebiliyoruz.

Düşünsenize susuz hayatı kurak, her yer kurumuş… Susuz bir hayatın imkânsız olduğunu söyleyen yetkililer, şu anda bütün dünya üzerindeki suyun hepsi yok olsa en fazla iki gün hayatta kalabileceğimizi söylüyorlar. Karnımız acıktığında gittiğimiz büfelerdeki kolalar, ya da şişelenmiş pet sularının hepsi yok olacak. Ağaçlarında kuruduğunu varsayarsak meyveler de bir çözüm değil. Peki siz ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi düşünüyorsunuz? Bizler bunu bilemeyiz ama sizlere daha iyi servis yapabilmek için çalışan Sharp projeksiyon servis her daima yanınızda. Bizlerin ofislerini ziyarete geldiğinizde, sizlere çay ya da isteğinize göre kahve ikram ediyor sorunlarınızı dinliyoruz. Getirmiş olduğunuz cihazlar Sharp projeksiyon servis tarafından teknik bilgiler ile bakımı yapılıyor, tamiratını yaparak lamba değişiminde bulunuyoruz.

Sharp olarak kurmuş olduğumuz bir birim olan Sharp projeksiyon servis olarak her gün elimize onlarca parça geçiyor. Bu parçaların restorasyonunu büyük dikkatle yapan usta ellerimiz, deneyimsiz arkadaşları da yetiştirerek bünyemize yeni elemanlar kazandırmakta bir hayli başarılılar. Sharp projeksiyon servis sizlerin sayesinde daha da büyüyerek daha büyük şirketlere yardım ediyor, sorunların en kısa süreler içerisinde hallolabilmesi için iş olanaklarımıza hacim kazandırmaya devam ediyoruz. Tüm ürünlerin satışını da aynı zamanda yan binamızda yapmakta olan ekibimiz, Sharp projeksiyon servis açısından büyük öneme sahip. Kısacası bütün alıcılarımızla kurduğumuz irtibatın sonunda tatlıya bağlayabiliyorsak Sharp adına bizlere ne mutlu.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.