All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sharp Projeksiyon Tamiri

Sharp Projeksiyon Tamiri : İki parçayı birbirine bağlamak için ya çivilerden yardım alırız ya da bir yerde gördüğümüz tornavidayı elimiz ile kaptığımız gibi bir vidayı sıkmaya başlarız. Yeni olmamakla beraber hayatımızda senelerdir olan tornavidalar, zamanının en iyi icatlarından birisidir. Günümüzde bu tornavidaların şarjlıları çıkmakla beraber mobilya işinde çalışan işçileri de büyük bir zahmetten kurtarmıştır. Bu bataryaları şarj edilebilen aletler son zamanlarda çok yaygınlaşmakla beraber bunun nedeninin kullanılması kolay olduğu ve kompakt bir yapıya sahip olduğu için gerçekleştiği düşünülüyor.

Bu vidaların yapımı ise bir torna sayesinde gerçekleşmekte. Kalın ve uzun bir biçimde kesilen demir parçaları elmas uçlu tornalar sayesinde yontularak günümüzde görmüş olduğumuz vidaların halini alıyor. Bu metallerin arasında yer alan akışkan metallerden olan cıva, aynı zamanda doğada bulunmuş ilk akışkan metal olma özelliğine de sahiptir. Hayatın birçok yerinde kullanılan cıva, projeksiyon lambaları ve termometrelerde kullanılmaktadır. Hayatımızda sağlığımıza dikkat ediyorsak eğer, bu madde ile çıplak temas kurmamalı, gazını solumamalıyız. Projektörlerin ışın kaynaklarında da bulunan bu metal, gaz halinde bulunduğu için patlaması halinde solunmaması, odadan çıkış yaparak havalandırılması en doğru karar olacaktır. Eskiden termometrelerde kullanılan bu ağır metal, patladıktan sonra birkaç insanın ölümüne neden olduğu için artık kullanılmamakla beraber yerine geçebilecek genleşme oranı yüksek alternatif sıvılar üretildi. Aynı zamanda çok çabuk bozulan bu termometrelerin günümüzde teknolojik versiyonları çıkmıştır ve diğer sıvı kullanılan versiyonlarına göre daha sağlıklıdır.

Bizler Sharp firması olarak Sharp projeksiyon tamiri işlemini yapıyoruz. Sharp projeksiyon tamiri yaparken aynı zamanda içerisindeki lambada bulunan cıva maddesine dikkat ederek sağlamlık açısından garanti verdiğimiz bu ürünlerin bir daha bozulması üzerine Sharp projeksiyon tamiri ekibi olarak onarım ve bakım ücreti almıyoruz. Son yıllarda artan bu cihaz bozulmalarında ise kendini son sırada tutan Sharp projeksiyon tamiri, işini bilen ve temiz yürekli çalışanlarımız tarafından yapılıyor, pis yüzeylerden kaçınarak en temiz şekilde işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Sharp projeksiyon tamiri yapmak için sizlerin uğraşmasına gerek kalmıyor bizlere getirdiğiniz takdirde sorunlarınızı en kısa sürede hallediyoruz.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.