All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Sharp Projeksiyon Kablosu : Evlerinizde ani elektrik gitmelerinde hiç sigortanıza bakmış mıydınız? Bakmadıysanız eğer sigortanız atmış olabilir. Bu bağlamda dikkatinizi elektrik tesisatınızın sağlığına çekmek isteriz çünkü sigorta atmaları zamanla binanızdaki tüm tesisat kablolarını yakarak büyük sıkıntılara yol açabiliyor. Hele ki eğer elektrikli su ısıtıcısında süt ısıtmaya çalışmış olsaydınız, sütün yüksek iletkenliği sayesinde sigortaların hepsi atacaktır.

Bu yüzden bir insana sigortaların atmadığı durumlarda elektrik çarparsa nasıl davranmanız gerektiğini söylemek istiyoruz. Elektrik çarpan bir insana eğer çıplak elle tenden tene temas halinde dokunursanız siz de aynı kaderi yanınızdaki kişiyle paylaşmış olursunuz. Bu tarz durumlarda daha çok yalıtkan olan plastik bir vileda sopası, babaannenizin tahta bastonu ya da tahtadan veya plastikten bir tabureyi o kişiye zarar vermeyecek şekilde nazikçe çarpıldığı alandan uzaklaştırmaya çalışmak en iyisi olacaktır.

Bu tarz kazalarda ölenler çok fazla olmakta birlikte halkın kültürsüzlüğü de işin içine katıldığında elektrik çarpmalarının ne kadar da önemli bir olay olduğunu siz düşünün. Banyodaki prizler açısından da üzerine bir kapaklı priz soketi almanız yararınıza olacaktır. Aksi takdirde banyodaki buhardan dolayı oluşan nem hayatınızın son anlarını yaşamanıza yardımcı olacak bir gereç haline gelebilir. Bunu istemediğimiz için banyolardan sonra tam kurumadan herhangi bir prizle iletişime geçmemeniz yönündedir. Saç kurutma makineleri banyolardan ve hızlı duşlardan sonra elimize geçen ilk alet olmaktadır.

Bu aleti kullanırken lütfen ellerimizin temiz olduğundan aletin üzerinde herhangi bir nem olmadığından ve aynı zamanda ayaklarınızın kuru ve yerden bir adet plastik terlikle topraklama işleminden uzak tutulduğunun garantisini sağladıktan sonra saçlarınızı kurutma işlemine geçin. Bu tarz önlemler sürekli hayat kurtardığı gibi bizler de Sharp projeksiyon kablosu üreten şirketimiz olarak yalıtımlı kablolar üreterek sizlerin elektrikle olan iletişiminizi kesme üzerinde duruyoruz. Sharp projeksiyon kablosu, diğer ürünlerden farklı olarak elektrik geçişlerinde cihaza sinyal göndermeyi keserek sizler büyük bir dertten kurtarır.

Sharp projeksiyon kablosu üretiminde kullanılan malzemelerin dış yalıtkanı tamamen plastikten üretilmekte olup sağlığa hiçbir zararı olmayan özel plastik çeşitlerinden yararlanılmaktadır. Bu plastik çeşitleri insan sağlığını tehdit eden maddelerden arındırılmış olmakla beraber Sharp projeksiyon kablosu imalatında dış örgü kablolara da yer vermekteyiz. Sharp projeksiyon kablosu tamiratını da yapan servisimiz sizlerin emrinize amade.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.